Zakład pogrzebowy Elizjum to niezwykłe miejsce, które wyróżnia się na rynku usług pogrzebowych. Dom Pogrzebowy Elizjum to nie tylko miejsce, gdzie organizowane są uroczystości pogrzebowe, ale również miejsce, w którym rodzina zostanie wysłuchana i otrzyma wsparcie. Elizjum jest zakładem, który od wielu lat udziela się w branży pogrzebowej, zdobywając przy tym ogromne doświadczenie, jak i również uznanie i szacunek wielu ludzi, którzy skorzystali ze świadczonych usług.

Na wielu stronach internetowych można wyczytać same przychylne opinie oraz warto zauważyć, iż zdobył on rekomendacje najbardziej uznanych portali branżowych. Pracownicy zakładu odznaczają się ogromną wiedzą zawodową, doświadczeniem oraz wysoką kulturą osobistą. Wszystkie świadczone usługi skierowane są do mieszkańców Warszawy. Firma pogrzebowa posiada wiele oddziałów w różnych dzielnicach, wyżej opisywany znajduję się w dzielnicy Bródno.

Zakład pogrzebowy znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, zarówno dojazd autem jak i komunikacją miejską nie stanowi żadnego problemu. Ponad to firma pogrzebowa Elizjum zapewnia miejsce parkingowe. Mieszkańcy Bródna najczęściej korzystają z Cmentarza Bródnowskiego, i właśnie tu w wielu przypadkach działa Elizjum. Zakład pogrzebowy nieustannie dąży do rozwoju firmy, z tego względu posiada własną chłodnię, dzięki której możliwe jest zminimalizowanie kosztów pogrzebu.

Kompetentni pracownicy dokładają wszelkich starań, aby ustalić i zadbać o najmniejsze szczegóły związane z organizacją uroczystości. Elizjum jest całodobowym zakładem pogrzebowym, który zawsze bierze pod uwagę sytuację materialną rodziny, dlatego stara się dopasować do oczekiwań i możliwości finansowych rodziny. Zakład pogrzebowy Elizjum świadomy jest ile przykrych emocji i stresu przysparza organizacja pogrzebu, z tego względu wszelkie dopełnienie formalności urzędowych bierze na siebie.

Usługi Pogrzebowe Bródno

Zakład usług pogrzebowych Elizjum z dzielnicy Bródno posiada szerokie spektrum świadczonych usług i zawsze stworzy najbardziej spersonalizowaną ofertę dla każdego klienta. Wszystkie świadczone usługi wykonywane są z należytym szacunkiem oraz najwyższej jakości, w tym min. :

– pogrzeby każdego rodzaju

– transport zmarłych do chłodni

– tworzenie mowy pogrzebowej

– oprawa florystyczna i muzyczna

– transmisje online

– międzynarodowy przewóz zwłok

– akcesoria pogrzebowe

Całodobowy zakład pogrzebowy Bródno

Ulica: Radzymińska 163 (wjazd od ulicy Zygmunta Jórskiego), 03-576, Warszawa Bródno.

Telefon: 513 059 721 – Zakład pogrzebowy Elizjum Warszawa Bródno jest do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu całodobowo.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *