Zakład Pogrzebowy Fordoński, z siedzibą w Bydgoszczy, stanowi solidną i doświadczoną placówkę świadczącą kompleksowe usługi pogrzebowe. Zestawiając tradycję z nowoczesnością, firma ta zyskała uznanie jako profesjonalny partner w trudnych chwilach żałoby.

Zakłady Pogrzebowe z Bydgoszczy specjalizują się w organizacji zarówno pogrzebów tradycyjnych, z udziałem trumny, jak i ceremonii urnowych z kremacją. Obszar działalności firmy obejmuje wszystkie cmentarze w Bydgoszczy i jej okolicach. Zawsze z pełnym zaangażowaniem, zakład ten kieruje się przekonaniem, że godna i elegancka ceremonia pogrzebowa nie musi być kosztowna. Przez lata praktyki udowodniono, że dostarczenie wysokiej jakości usług pogrzebowych może iść w parze z rozsądnymi kosztami.

Zakłady Pogrzebowe w centrum Bydgoszczy i w Fordonie prowadzą całodobowe przewozy zmarłych z miejsc zamieszkania lub szpitali do chłodni, zapewniając profesjonalną obsługę pod numerem telefonu 600 03 25 25. Właścicielem zakładów usług pogrzebowych jest Pan Marek Pawłowski, osoba o wieloletnim doświadczeniu w branży pogrzebowej, co dodatkowo potwierdza solidność i rzetelność oferowanych usług.

Rodziny pogrążone w żałobie są serdecznie zapraszane do odwiedzenia biur Zakładu Pogrzebowego Fordoński, znajdujących się przy ulicy Grudziądzkiej 20 (Centrum) oraz przy ulicy Wyzwolenia 5 (Fordon). W przypadku trudności z dotarciem do biur, firma zaoferuje możliwość odwiedzenia Państwa pod wskazanym adresem w obrębie Bydgoszczy i jej okolic.

Zakład pogrzebowy w Bydgoszczy

Całodobowe przewozy zmarłych w zakładzie pogrzebowym w Bydgoszczy

Zakład Pogrzebowy Fordoński świadczy usługi pogrzebowe, kredytując je na podstawie zasiłków pogrzebowych ZUS, KRUS oraz resortowych. Koszt pogrzebu na cmentarzach w Bydgoszczy i okolicach jest ustalany indywidualnie z rodziną, uwzględniając opłaty cmentarne, oczekiwania rodziny oraz szeroki zakres możliwości i doświadczenia zakładu. Klienci mogą liczyć na szczegółowe wyliczenia kwoty pogrzebu oparte na transparentnych cenach.

Fordoński Zakład Pogrzebowy w Bydgoszczy wyróżnia się również rozbudowaną stroną internetową, na której można znaleźć istotne informacje dotyczące oferty i procedur pogrzebowych. Strona ta pełni funkcję źródła wiedzy, umożliwiając zapoznanie się z pełnym zakresem usług świadczonych przez zakład, w tym również z proponowanymi utworami muzycznymi na ceremonię pogrzebową. To przydatne narzędzie dla osób poszukujących kompleksowych informacji w trudnym czasie. Na stronie internetowej firmy znajduje się też popularna zakładka z Nekrologami i informacjami o pogrzebach w Bydgoszczy.

Zakład Pogrzebowy Fordoński, oprócz organizacji pogrzebów, oferuje również wszechstronne doradztwo związane z wszelkimi formalnościami związanymi z ceremonią pogrzebową, usługami cmentarnymi, kamieniarskimi oraz transportem międzynarodowym. Przy uwzględnieniu kremacji w Bydgoszczy, firma pogrzebowa pełni rolę zaufanego partnera, który służy fachową pomocą i wsparciem w trudnych chwilach żałoby.

Kontakt:

Wyzwolenia 5, 85-790 Bydgoszcz Fordon

Grudziądzka 20, 85-130 Bydgoszcz Centrum

52 52 22 373

600 03 25 25 – całodobowy


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *