Działająca od ponad dwudziestu lat na polskim rynku firma Kamińscy Usługi Pogrzebowe, to lider w kręgu przedsiębiorców funeralnych na terenie Zielonej Góry i okolic. W pięciu filiach zagład pogrzebowy Kamińscy prowadzi całodobową obsługę klientów, a zakres usług pozwala na zorganizowanie pochówku godnego pamięci Zmarłego przy jednoczesnym uwzględnieniu możliwości rodziny – organizatora pogrzebu.

Śmierć bliskiej osoby – od czego zacząć przygotowania

Każda śmierć, nawet spodziewane odejście osoby, która długo chorowała jest wielkim wyzwaniem organizacyjnym. W racjonalnym myśleniu i sprawnym działaniu przeszkadzają emocje – żal po stracie Bliskich niejednokrotnie całkowicie może pozbawić sił i utrudnić aktywne funkcjonowanie. A przecież tyle trzeba załatwić: akt zgonu lekarski, akt USC, zasiłek pogrzebowy, miejsce na cmentarzu, wypłatę ubezpieczenia, msza, transport, muzyka, kwiaty i dziesiątki innych drobnych, ale niezbędnych rzeczy i czynności, które składają się na uroczysty pochówek.
Pracownicy reprezentujący zakład pogrzebowy Kamińscy kierując się empatią i współczuciem w kontaktach z rodziną, jednocześnie sprawnie i rzetelnie, działając w jej imieniu, załatwią wszelkie sprawy w urzędach oraz zorganizują ceremonię pogrzebową według wskazówek rodziny lub zaproponują własny, sprawdzony scenariusz.

Na stronie internetowej Kamińscy Usługi Pogrzebowe warto zapoznać się z poradnikiem, który może być niezwykle pomocny osobom, które czują się zagubione i nie radzą sobie w nowej sytuacji.
Tam również można znaleźć numery telefonów oraz adresy kontaktowe. Pogotowie funeralne zakładu Kamińscy działa przez okrągły rok 24 godziny na dobę.

Jakie usługi można zamówić w firmie Kamińscy?

Ofertę usług, jakie poleca zakład pogrzebowy cechuje kompleksowość – począwszy od załatwienia formalności związanych z kartą zgonu, poprzez wszelkie biurokratyczne procedury aż do uroczystej ceremonii i konsolacji po jej zakończeniu.

W zależności od preferencji pogrzeb może mieć charakter tradycyjny z odprowadzeniem ciała do grobu ziemnego lub murowanego. Można również zamówić pochówek poprzedzony spopieleniem.
W zakładzie Kamińscy zakupić można wszelkie akcesoria pogrzebowe, np. trumny, urny, ubrania, całuny, krzyże i tabliczki, kwiaty i wieńce, nekrologi. Pracownicy pomogą przy rezerwacji miejsca na cmentarzu, zajmą się przygotowaniem grobu, załatwią termin mszy, dowiozą na cmentarz księdza i żałobników, zorganizują oprawę muzyczną i fotograficzną lub filmową.
W pięknej kaplicy pogrzebowej możliwa jest również organizacja pochówku o charakterze świeckim; w takiej sytuacji firma zatrudnia świeckiego mistrza ceremonii.
Nowoczesna specjalistyczna flota karawanów może sprawnie i tanio przewozić zwłoki na terenie Polski i za granicą.

Zakład pogrzebowy organizuje pochówek bez konieczności wpłacania należności z góry. Po uzyskaniu zasiłku pogrzebowego następuje rozliczenie; jeśli koszt pochówku był niższy, od zasiłku nadwyżkę firma Kamińscy wypłaca rodzinie Zmarłego.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Zakłady pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Zielona Góra – jakie świadczy usługi?

Śmierć bliskiej osoby zawsze przepełniona jest bólem i głębokim smutkiem. Należyty pochówek jest ostatnim religijnym i moralnym obowiązkiem bliskich w stosunku do osoby zmarłej. Pogrzeb Drogiej nam Osoby powinien mieć przede wszystkim wymiar duchowy, ale Czytaj więcej…

Zakłady pogrzebowe

Namiot pogrzebowy – dlaczego warto?

Namiot pogrzebowy pełni bardzo ważną funkcję w trakcie ceremonii pogrzebowych. W przeszłości bardzo rzadko można było zobaczyć namiot pogrzebowy na cmentarzu, współcześnie jest to coraz częściej spotykany widok. Dlaczego? Namiot pogrzebowy — godna oprawa pogrzebu Czytaj więcej…

Zakłady pogrzebowe

Usługi pogrzebowe Kielce

Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że w końcu nadejdzie czas w naszym życiu, gdy ktoś z naszych bliskich odejdzie. Nie chcemy nigdy dopuszczać do siebie tej myśli, w szczególności gdy Czytaj więcej…