Zakład Pogrzebowy RÓŻA posiada swoje placówki w Gdańsku i Gdyni, organizuje zaś pogrzeby w Trójmieście oraz na terenie całego województwa pomorskiego. Na tle innych firm pogrzebowych wyróżnia się przede wszystkim kompleksowością usług oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Wybierając usługi Zakładu, rodzina zmarłego posiada pewność, że wszelkie kwestie związane z pochówkiem zostaną załatwione z najwyższą starannością.

Dyskrecja i empatia

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego RÓŻA posiadają wieloletnie doświadczenie, zdobyte w innych pomorskich firmach z tej samej branży. Ich perfekcyjna znajomość procedur daje klientowi gwarancję, że wszelkie formalności zostaną bez problemu załatwione w jego imieniu. Personel Zakładu może odwiedzić klienta w domu albo – zgodnie z jego wolą – przyjąć go w jednym z firmowych oddziałów. W trakcie rozmowy ustalone zostaną szczegóły pochówku, kwestie związane z oprawą uroczystości oraz sprawy finansowe. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta pracownicy Zakładu niezwłocznie przystąpią do przygotowywania ceremonii.

Personel RÓŻY zdaje sobie sprawę, że śmierć bliskiej osoby to jeden z najstraszliwszych ciosów, jakie mogą spaść na każdego człowieka. Klient przekraczający próg Zakładu Pogrzebowego posiada pewność, że spotka się tu wyłącznie z życzliwością, empatią i dyskrecją. Pracownicy dołożą wszelkich starań, aby możliwie najpełniej wyręczyć go w sprawach formalnych, pozwalając mu jednocześnie przejąć pełną kontrolę nad przebiegiem uroczystości pogrzebowej oraz jej oprawą. Na życzenie rodziny zmarłego firma zorganizuje także stypę.

Niestety, czasami zdarza się tak, że śmierć przychodzi zupełnie nagle, zaskakując wszystkich wkoło. W podobnych chwilach nieodłączna może się okazać pomoc psychologa. Zakład Pogrzebowy RÓŻA współpracuje na stałe ze specjalistką w tej dziedzinie, panią Joanną Furowicz-Bobrowską. Jej pomoc oferowana jest tym wszystkim klientom, którzy zaczynają wątpić, iż uda im się przetrwać proces żałoby o własnych siłach.

Na każde wezwanie

Zakład Pogrzebowy RÓŻA świadczy swe usługi 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Oznacza to, że pracownicy przyjmują zgłoszenia o każdej porze, nie narażając klienta na dodatkowy stres związany z czekaniem. Firma dysponuje całodobowymi numerami telefonów oraz dwiema wersjami strony internetowej: www.roza24.pl (Gdynia) i www.rozagdansk.pl (Gdańsk). Zakład posiada też kilka oddziałów stacjonarnych na terenie Trójmiasta, dzięki czemu klient może wybrać ten, który znajduje się najbliżej jego miejsca zamieszkania.

Organizacja pogrzebu bliskiej osoby nigdy nie jest łatwa. Wybór odpowiedniej firmy pogrzebowej gwarantuje jednak, że żaden szczegół nie zostanie pominięty, a rodzina zmarłego otrzyma kompleksowe wsparcie na każdym etapie przygotowań. Dzięki temu nieco łatwiej będzie jej przejść przez początkowy, najtrudniejszy etap żałoby.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Zakłady pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Zielona Góra – jakie świadczy usługi?

Śmierć bliskiej osoby zawsze przepełniona jest bólem i głębokim smutkiem. Należyty pochówek jest ostatnim religijnym i moralnym obowiązkiem bliskich w stosunku do osoby zmarłej. Pogrzeb Drogiej nam Osoby powinien mieć przede wszystkim wymiar duchowy, ale Czytaj więcej…

Zakłady pogrzebowe

Namiot pogrzebowy – dlaczego warto?

Namiot pogrzebowy pełni bardzo ważną funkcję w trakcie ceremonii pogrzebowych. W przeszłości bardzo rzadko można było zobaczyć namiot pogrzebowy na cmentarzu, współcześnie jest to coraz częściej spotykany widok. Dlaczego? Namiot pogrzebowy — godna oprawa pogrzebu Czytaj więcej…

Zakłady pogrzebowe

Usługi pogrzebowe Kielce

Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że w końcu nadejdzie czas w naszym życiu, gdy ktoś z naszych bliskich odejdzie. Nie chcemy nigdy dopuszczać do siebie tej myśli, w szczególności gdy Czytaj więcej…