Zakład pogrzebowy Skrzydlate Anioły oferuje już w pełni europejskie standardy, jeśli chodzi o organizowanie ceremonii pogrzebowych. Pracownicy tego przedsiębiorstwa w pełni rozumieją tragedię, jaką przeżywają, w danym momencie, ich klienci. Wiedzą, że są oni zrozpaczeni i zagubieni i potrzebują wsparcia i pomocy.

PEŁNA I PROFESJONALNA POMOC ZE STRONY SKRZYDLATYCH ANIOŁÓW

Usługi pogrzebowe oferowane przez warszawski zakład pogrzebowy są oferowane w Warszawie, jej dzielnicach takich jak Jelonki, Bemowo czy Włochy oraz w całym województwie. Usługi są kompleksowe i mają bardzo wysoki standard. O wszystkich szczegółach w ofercie zakładu pogrzebowego można przeczytać na jego stronie internetowej: skrzydlate-anioly.pl.

CAŁODOBOWE POGOTOWIE POGRZEBOWE

Na stronach internetowych zakładu jest informacja o całodobowym pogotowiu pogrzebowym, w każdej chwili kiedy zaskoczy nas śmierć bliskiej osoby, można tam zadzwonić i poprosić o pomoc.

PEŁNE USŁUGI POGRZEBOWE

Powierzając zwłoki bliskiej osoby Skrzydlatym Aniołom, klienci mają pewność, że będą on doskonale przygotowane do pochówku. Warszawski zakład pełni wszystkie usługi pogrzebowe, począwszy od eksportacji zwłok z miejsca gdzie śmierć miała miejsce aż do ceremonii pogrzebowej.
Przygotowanie zwłok odbywa się według najlepszych standardów europejskich. Zakład pogrzebowy Skrzydlate Anioły zna wszystkie zasady tanatopraktyki i balsamacji zwłok.
W zakładzie można zlecić organizację zwykłego pochówku oraz kremację.

ORGANIZACJA CEREMONII POGRZEBOWEJ

Skrzydlate Anioły są w stanie przyjechać to nieutulonej w żalu rodziny, aby w jej domu, w spokoju ustalić wszelkie pogrzebowe formalności. Specjalnie oddelegowany asystent pogrzebowy pomoże załatwić wszelkie formalności związane z załatwieniem zasiłku pogrzebowego oraz pomoże załatwić wszelkie formalności w urzędach.
Oprawa muzyczna, florystyczna, pożegnanie w kaplicy pożegnań, zorganizowanie pożegnalnego przyjęcia i przewóz żałobników to standardowe usługi, które Skrzydlate Anioły mają w swojej ofercie.

INNE USŁUGI

W zakładzie pogrzebowym Skrzydlate Anioły można zlecić usługę całorocznej opieki nad grobem osoby zmarłej, można zaplanować swój pogrzeb, można zorganizować wspomnienie osoby zmarłej oraz zlecić pogrzeb dziecka nienarodzonego.

POGRZEB DZIECKA NIENARODZONEGO

Do tej pory nikt, poza rodzicami, nie interesował się zwłokami dzieci nienarodzonych, zmarłych podczas porodu, lub w czasie trwania ciąży.
Dzisiaj rodzice mogą zrobić pogrzeb swojemu dziecku, które się nie urodziło a umarło. Warszawski zakład pogrzebowy pomoże załatwić wszelkie formalności związane z organizacją tego rodzaju pochówku i zorganizuje godny pogrzeb dziecka.

POD SKRZYDŁAMI ANIOŁÓW

Rodzina i bliscy zmarłej osoby, którzy zwrócą się do zakładu pogrzebowego Skrzydlate Anioły nie zostaną bez opieki. Pracownicy zakładu są pełni zrozumienia i empatii.

Kategorie: Zakłady pogrzebowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Zakłady pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Zielona Góra – jakie świadczy usługi?

Śmierć bliskiej osoby zawsze przepełniona jest bólem i głębokim smutkiem. Należyty pochówek jest ostatnim religijnym i moralnym obowiązkiem bliskich w stosunku do osoby zmarłej. Pogrzeb Drogiej nam Osoby powinien mieć przede wszystkim wymiar duchowy, ale Czytaj więcej…

Zakłady pogrzebowe

Namiot pogrzebowy – dlaczego warto?

Namiot pogrzebowy pełni bardzo ważną funkcję w trakcie ceremonii pogrzebowych. W przeszłości bardzo rzadko można było zobaczyć namiot pogrzebowy na cmentarzu, współcześnie jest to coraz częściej spotykany widok. Dlaczego? Namiot pogrzebowy — godna oprawa pogrzebu Czytaj więcej…

Zakłady pogrzebowe

Usługi pogrzebowe Kielce

Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że w końcu nadejdzie czas w naszym życiu, gdy ktoś z naszych bliskich odejdzie. Nie chcemy nigdy dopuszczać do siebie tej myśli, w szczególności gdy Czytaj więcej…