Strona internetowa http://www.edenpogrzeby.pl/ w pełni opisuje całą ofertę jaką poleca zakład, który oferuje swoje usługi pogrzebowe w Lublinie.
Jest to zakład o nazwie „Eden” i jest miejscem, w którym załatwimy wszystkie potrzebne formalności związane z pożegnaniem bliskiej nam osoby.

Zakład świadczy pełne i kompleksowe usługi pogrzebowe od śmierci aż do pochówku. Usługi swoje świadczy nie tylko na terenie Lublina i okolic, ale także na terenie całego województwa lubelskiego i całej Polski.

Czas straty osoby bliskiej to czas wielkiego smutku i zadumy, dlatego pracownicy zakładu to osoby bardzo profesjonalne i taktowne. W każdej chwili służą pomocą i po uzgodnieniu wszelkich szczegółów, zajmują się sami zorganizowaniem całej ceremonii pogrzebowej.

Zakład pogrzebowy „EDEN” zajmuje się pogrzebami tradycyjnymi, jak również kremacjami. Oferuje całodobowy przewóz zwłok bezpośrednio do chłodni, ma swoją salę pożegnań, można tam wybrać odpowiedni model trumny lub urny. Usługi pogrzebowe w Lublinie są na jak najwyższym poziomie, a ponadto cała oferta pogrzebowa może być dostosowana do wszelkich oczekiwań zmarłego lub jego rodziny.

usługi pogrzebowe lublin

Pracownicy i cały zakład pogrzebowy jest dostępny dla rodzin osób zmarłych przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu. W przypadku gdy rodzina nie może dotrzeć do biura zakładu, pracownik zostaje oddelegowany do rodziny. Jest osobą, która bardzo pomaga wesprzeć rodzinę w tych trudnych i zdecydowanie ciężkich dla niej dniach.

Ponadto zakład pogrzebowy „EDEN” posiada karawany marki Mercedes, które są najnowszymi modelami. Dzięki odpowiednim licencjom, zakład zajmuje się także transportem zwłok zza granicy i za granicę.

W tym miejscu załatwimy wszystko kompleksowo, nawet wszelkie formalności związane z wypłatą zasiłku pogrzebowego ZUS I KRUS. Klienci mogą spokojnie pogrążyć się w żałobie po bliskiej osobie.

Kategorie: Zakłady pogrzebowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Zakłady pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Zielona Góra – jakie świadczy usługi?

Śmierć bliskiej osoby zawsze przepełniona jest bólem i głębokim smutkiem. Należyty pochówek jest ostatnim religijnym i moralnym obowiązkiem bliskich w stosunku do osoby zmarłej. Pogrzeb Drogiej nam Osoby powinien mieć przede wszystkim wymiar duchowy, ale Czytaj więcej…

Zakłady pogrzebowe

Namiot pogrzebowy – dlaczego warto?

Namiot pogrzebowy pełni bardzo ważną funkcję w trakcie ceremonii pogrzebowych. W przeszłości bardzo rzadko można było zobaczyć namiot pogrzebowy na cmentarzu, współcześnie jest to coraz częściej spotykany widok. Dlaczego? Namiot pogrzebowy — godna oprawa pogrzebu Czytaj więcej…

Zakłady pogrzebowe

Usługi pogrzebowe Kielce

Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że w końcu nadejdzie czas w naszym życiu, gdy ktoś z naszych bliskich odejdzie. Nie chcemy nigdy dopuszczać do siebie tej myśli, w szczególności gdy Czytaj więcej…