Śmierć bliskiej osoby to sytuacja, z którą niezwykle trudno się pogodzić. Pierwsze chwile po odejściu członka rodziny są dodatkowo ciężkie z uwagi na konieczność organizacji pochówku.

Usługi pogrzebowe w Zielonce pod Warszawą to całkowita pomoc we wszystkich czynnościach związanych z tym wydarzeniem, zarówno w jego tradycyjnej odsłonie, jak i w przypadku, gdy rodzina zmarłego zdecyduje się na kremację, czyli spopielenie zwłok. Zakład pogrzebowy Zielonka działa całodobowo i zapewnia przewóz, przechowanie i przygotowanie ciała. Posiada na swym terenie zarówno chłodnię, jak i kaplicę, w której można zorganizować przedpogrzebowe pożegnanie ze zmarłym.

usługi pogrzebowe zielonka

Zakład pogrzebowy w Zielonce oferuje również spory wybór trumien lub urn kremacyjnych oraz udziela porad i pomocy w kwestiach związanych z formalnościami koniecznymi do załatwienia w urzędzie czy ZUS (m.in. akt zgonu czy zasiłek pogrzebowy). Usługi pogrzebowe w Zielonce obejmują także wykonanie szarf, wieńców, bukietów kwiatów, a także stworzenie i rozmieszczenie klepsydr i nekrologów. Możliwa jest również oprawa muzyczna, obsługa fotograficzna i filmowanie pogrzebu oraz zamówienie autokaru, transportującego uczestników uroczystości z Kościoła na cmentarz.

Usługi realizowane są w konsultacji z najbliższymi oraz dostosowane indywidualnie do ich próśb i potrzeb. Wszystko odbywa się w poszanowaniu godności zmarłego i jego bliskich, przy dużej empatii i zaangażowaniu ze strony pracowników. Zakład pogrzebowy Zielonka to profesjonalna pomoc wykwalifikowanego personelu, który udzieli wszelkiej niezbędnej pomocy.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *