W życiu każdego człowieka nadchodzi czas, kiedy z bólem musi pożegnać bliską sercu osobę. W tych najcięższych chwilach pragnie, aby ktoś z najwyższym szacunkiem i taktem zajął się ostatnią drogą zmarłego. Profesjonalizm i oddanie, które wówczas są tak poszukiwane, odnajdziemy w zakładzie pogrzebowym Gloria z siedzibami w Buku oraz Granowie.  Biuro prowadzone obecnie przez Pana Krzysztofa Marcinkowskiego oraz jego syna Jana Marcinkowskiego reprezentuje syntezę tradycji z nowoczesnością, które pozwalają na organizację ceremonii pogrzebowych niemalże na światowym poziomie. Na ulicy Tylnej 1 w Buku znajduje się zakład pogrzebowy, w którym klientów obsłuży kadra doskonale przygotowanych pracowników. Zdobywane sukcesywnie kwalifikacje i uczestnictwo w rozmaitych kursach oraz szkoleniach pozwala pomóc w najbardziej wymagających sprawach.
Współpraca z uzdolnionymi instrumentalistami pozwala na zapewnienie wyjątkowej oprawy muzycznej w trakcie ceremonii pogrzebowych. Biuro pogrzebowe Buk dysponuje imponującym repertuarem utworów żałobnych. Daje opcję skorzystania z piosenek spoza listy oraz doboru sposobu jej prezentacji.

Usługi pogrzebowe Buk

Mobilne wsparcie zakładu pogrzebowego w Buku

Niemożność dotarcia do biura funeralnego nie powinna nikomu odbierać możliwości w zorganizowaniu godnego pożegnania swojej bliskiej osoby. W sytuacjach, kiedy klienci są schorowani, są osobami starszymi bądź o ograniczonej możliwości mobilnej, mogą bez problemu zadzwonić do zakładu pogrzebowego Gloria pod numerem telefonu 606 309 367. Dzięki temu, rodziny zmarłego skorzystają z usługi mobilnego biura, w ramach, której pracownik przyjedzie we wskazane miejsce, i w oparciu o firmowe katalogi podejmie właściwe działania w realizacji ceremonii pogrzebowej. Taka opcja daje możliwość ustalenia wszelkich istotnych szczegółach w komfortowy dla klienta sposób.

Zakład pogrzebowy w miejscowości  Buk to pomoc w trakcie i po pogrzebie

W zakładzie pogrzebowym Gloria godne i staranne przygotowanie pięknych ostatnich pożegnań to absolutna podstawa. Nie tylko dopracują wszelkie detale w organizacji ceremonii pogrzebowych, ale również zaopiekują się grobami bliskich rodzin, którzy  z różnych przyczyn nie mogą tego czynić osobiście. Więcej informacji na temat oferty zakładu pogrzebowego Gloria znajdą Państwo pod adresem www.gloria-buk.pl.

Dom pogrzebowy Gloria Buk

ul. Tylna 1,
64-320 Buk

+48 606 309 367
+48 726 611 444

pogrzeby@gloria-buk.pl
marcinkowskibuk@poczta.onet.pl


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *