Jeden z członków Twojej rodziny przebywał na wakacjach w Polsce? Najbliższa Ci osoba zmarła podczas pobytu na terenie Rzeczypospolitej? Nie wiesz, jak zorganizować przewóz zwłok na Ukrainę? Szukasz rzetelnej i profesjonalnej firmy, która od wielu lat zajmuje się tego typu działalnością? Nie wiesz, jak działa prawo polskie i międzynarodowe w tym przypadku? Jeżeli tak, to już teraz zapoznaj się z ofertą naszej firmy! (strona internetowa: http://drejka.pl/transport-zwlok-ukraina/)

W przypadku zgonu osoby o narodowości ukraińskiej na terenie Polski zastosowania ma zawsze prawo międzynarodowe. Jeżeli rodzina denata wyraża wolę sprowadzenia jego ciała na teren Ukrainy, to musi zdawać sobie sprawę, że poniesie wszelkie obciążenia finansowe, które będą się z tym wiązały. Jeżeli osoba zmarła posiadała ubezpieczenie, to kwota zostanie pokryta z jego polisy. Transport zwłok na Ukrainę to bardziej skomplikowany proces, niż transport ciała do kraju wchodzącego w skład Unii Europejskiej- rodzina musi zdawać sobie sprawę, że wymagane jest załatwienie wszelkich formalności związanych z dokumentacja na terenie Polski. Nasza firma wychodzi jednak do Państwa na przeciw, nasi specjaliści zajmą się wszelkimi formalnościami- nie będzie, więc potrzebna wizyta rodziny zmarłego w Polsce. Co, więcej posiadamy pracowników, którzy posługują się kilkoma językami, co z pewnością przyspieszy i ułatwi Państwu kontakt. Pozostajemy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Sprawia to, że niezależnie od wszystkiego nasza firma natychmiastowo podejmie działania związane z transportem ciała osoby zmarłej na Ukrainę – pozwoli to przyspieszyć wszelkie uroczystości pogrzebowe. Naszym klientom pomagamy także, w sprawach związanych z dofinansowaniem pogrzebów i czynności około-pogrzebowych. Jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to skontaktuj się z nami już teraz. Zapraszamy!

Kategorie: Transport zmarłych

1 Comment

https://branzapogrzebowa.pl/ · 18 stycznia 2021 o 17:14

Informacje o Polskiej Branży Pogrzebowej na wyciągniecie ręki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Transport zmarłych

Transport zwłok z Anglii do Polski – formalności i procedury

Anglia to kraj, w którym mieszka mnóstwo osób z Polski. Na wyjazd do tego państwa decydują się nie tylko pojedyncze osoby, lecz także całe rodziny. Niemniej nawet w przypadku przeprowadzki na stałe, mnóstwo rodzin pragnie, Czytaj więcej…

Transport zmarłych

Jak sprowadzić zwłoki z Niemiec do Polski?

Coraz częściej zdarzają się zgony Polaków w Niemczech, wtedy rodzina staje przed problemem sprowadzenia zwłok z Niemiec. Na szczęście w tym całym nieszczęściu w Polsce już działają wyspecjalizowane firmy, które pomagają załatwić wszelkie potrzebne formalności. Czytaj więcej…

Transport zmarłych

Transport zwłok z zagranicy

Zdarzają się takie sytuacje kiedy bliska nam osoba umiera poza granicami kraju. Wówczas konieczne jest sprowadzenie zwłok do Polski. Trzeba jednak wiedzieć, że aby zwłoki móc do kraju przewieźć to spełnić trzeba szereg formalności.