Anglia to kraj, w którym mieszka mnóstwo osób z Polski. Na wyjazd do tego państwa decydują się nie tylko pojedyncze osoby, lecz także całe rodziny. Niemniej nawet w przypadku przeprowadzki na stałe, mnóstwo rodzin pragnie, aby bliskie ich sercu osoby zostały pochowane w ojczystym kraju. W razie śmierci transport zwłok z Anglii wymaga dopełnienia wielu ważnych formalności.

Załatwianie formalności, a transport zwłok

Co prawda transport zwłok do Polski jest możliwy, ale dopiero po skompletowaniu wielu istotnych dokumentów. Aby przebiegł on szybko i sprawnie niezbędne jest zgromadzenie wymaganej dokumentacji, zarówno angielskiej, jak i polskiej, która musi być zawsze przetłumaczona przez tłumacza przysięgłego.

Załatwienie formalności obejmuje także wystąpienie o zgodę na transport zwłok nie tylko u starosty lub prezydenta miasta, lecz także u konsula angielskiego. W tym celu rodzina zmarłego musi dostarczyć wszystkie niezbędne zaświadczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych klientów transport-zwlok-z-anglii.co.uk oferuje profesjonalną pomoc w załatwieniu wszystkich istotnych formalności.

Szybki i sprawny transport zwłok z Anglii

Po dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności konieczne jest odpowiednie przygotowanie zwłok do przewozu, czego może dokonać tylko i wyłącznie profesjonalny zakład pogrzebowy. Dziś na życzenie rodziny każda profesjonalna firma pogrzebowa zajmuje się także organizacją kremacji.

Transport z pomocą doświadczonej na rynku firmy pogrzebowej jest zawsze szybki sprawny, gdyż współpracuje ona z niezbędnymi organami władzy, konsulatem, firmami przewozowymi i tłumaczami przysięgłymi. Oferują one nie tylko organizację ceremonii pogrzebowej, lecz także profesjonalne wsparcie rodziny na każdym etapie współpracy.

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie i znajomość procedur sprawiają, że transport zwłok przebiega zawsze bez jakichkolwiek komplikacji. Dzięki temu pogrążona w żałobie rodzina może w pełni skupić się na godnym pochówku zmarłej osoby.

Kategorie: Transport zmarłych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Transport zmarłych

Jak sprowadzić zwłoki z Niemiec do Polski?

Coraz częściej zdarzają się zgony Polaków w Niemczech, wtedy rodzina staje przed problemem sprowadzenia zwłok z Niemiec. Na szczęście w tym całym nieszczęściu w Polsce już działają wyspecjalizowane firmy, które pomagają załatwić wszelkie potrzebne formalności. Czytaj więcej…

Transport zmarłych

Transport zwłok z zagranicy

Zdarzają się takie sytuacje kiedy bliska nam osoba umiera poza granicami kraju. Wówczas konieczne jest sprowadzenie zwłok do Polski. Trzeba jednak wiedzieć, że aby zwłoki móc do kraju przewieźć to spełnić trzeba szereg formalności.

Transport zmarłych

Transport zwłok na Ukrainę

Jeden z członków Twojej rodziny przebywał na wakacjach w Polsce? Najbliższa Ci osoba zmarła podczas pobytu na terenie Rzeczypospolitej? Nie wiesz, jak zorganizować przewóz zwłok na Ukrainę? Szukasz rzetelnej i profesjonalnej firmy, która od wielu Czytaj więcej…